Mustafa İslamoğlu Ters İlişki Fetvasını Sitesinden kaldırdı

 

Arkadan ters ilişki caizmi ? sorusuna ( eski yazımızda detayları var) Cevap Olarakta; ” Bu Ayetullah Humeyni’nin icad ettiğıi bir şey değil ki. Ta İbn Abbas’ın öğrencisi ikrime ayetteki “kadınlarınız sizin tarlanızdır, tarlanıza nereden/nasıl isterseniz öyle varınız” ayetini herhangi bir sınırlama olmadığı şeklinde yorumlamıştır. İkinci nesilden/tabiinden olan ikrime’nin bu yorumuna kendi çağdaşlarından “köle yanıldı” tepkisini veren tabiin olmuştur.
Ehl-İ Beyt okulu genellikle bu yorumu benimsemiştir.” !!!!!! Deyecek kadar sapkınlığa giden islamoğlu sitesinden bu sapkın görüşünü sitesinden kaldırmış..

O benim görüşüm değil diye bas bas bağırmıştı.. O zaman adama sorarlar madem senin görüşün değil madem sen benimsemedin “EHLİ BEYT mezhebi bunu benimsemiştir ” diye nasıl iftira atarsın ve sitende ne işi vardı şu zamana kadar. !!!

MUSTAFA İSLAMOĞLU EHLİ BEYT MEZHEBİ demekle Şia ‘yı kastetmektedir. Böyle bir mezhep ismi varmıdır Allah aşkına ? Yani adam 4 mezhepden birine bunu isnad edemiyor. Çünkü böyle bir fetva yok olamazda. Bunuda yutturmak için EHL-İ BEYT mezhebi diyor. Allah Teala Akıl fikir versin. Ey gidi insanlar Çokları bu kişiye kapılmış bir yol tutturmuş gitmektedirler.. Allahımız c.c hepsine hidayet nasip eylesin. Amin

http://www.mustafaislamoglu.com/haber_detay.php?haber_id=388 Önceden bu linkteydi. ( Googleden küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Tüm linkler aynı)

Reklamlar

About ismailaga

Rahmetin Sanal Alemdeki tecellisi
Bu yazı MUSTAFA İSLAMOĞLU içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s