KADİP gavur ailelerle ihanet buluşmaları için çalışıyor

    Dinler Arası Diyalog ismi tepki çekince Kültürler Arası Diyalog olarak değiştirip ihanete devam ediyorlar. İşte bir ihanet daha… Öncelikle Fetullah Gülen’e bağlı KADİP (Kültürler Arası Diyalog Platformu) sitesinden alınan ekran görüntüsüne göz atalım:

dinler arası diyalog

GAZETECİ VE YAZARLAR VAKFI NE ALAKA
    Bu işin başından beri Diyalog ihanetine zemin hazırlayan vakıflardan birisi de GYV… Adı gazeteci ve yazarlar ama Dinler Arası Diyalog için çalışıyor… Sizce de manidar değil mi? Sizce de garip değil mi?

DİYALOG VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
   Adamlar kafirlerle Diyalog ve dayanışma derneği kuruyorlar, son derece bir dayanışma içerisindeler ama Müslümanlarla böyle bir diyalog ve dayanışma göremiyoruz maalesef. Amerika’da gök gürlese taziye yayınlayanlar Ölen binlerce Müslüman için nedense sessiz kalabiliyor…

   Neyse bu ayrıntıları bir soru işareti koyarak bilgi hazinenizin arasına dahil edin. Biz asıl konumuza gelelim.

AİLELER BULUŞUYOR, OLDUĞU KONUMDA KABUL ETMEK İÇİN!
   Projeye göre Müslüman ve gavur aileleri bir araya getiriyorlarmış. Yazıda da okuduğunuz gibi amaç: “herkesi bulunduğu konumda kabul etmek”

   Evet, bu prjeler bizim ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor. Biz en başından beri diyaloğun “tebliği ve emri bil marufu” ortadan kaldırmak için yapıldığını söylüyoruz. Çünkü herkes birbirini olduğu gibi kabul edince tebliğe gerek kalmayacak. Gavurun cehenneme gitmesine razı olacaksın. Ona tebliğ etmeyeceksin. İslamın güzelliklerinden haberdar etmeyeceksin.

   Peki, nerede kaldı Emri Bil maruf, Nehyi anil Münker! Allah’ın “onları olduğu konumda kabul edin” diye bir hükmünü hangi kitapta okudunuz ey gafiller topluluğu!

   YAŞARAYAK TEBLİĞ(!)
   Şimdi tutturmuşlar biz yaşarak tebliğ ediyoruz diye… Sen nasıl yaşıyorsun ki, senden ders alsın. Bir kere tesettürün tesettüre benzemiyor, kadın erkek karışık rahatça oturabiliyorsun, haremlik selamlık yok. Karını gavur erkekleri ile konuşturabiliyorsun. Sen hangi İslamı yaşıyorsun ki, onlardan da görmelerini bekliyorsun! Daha en başında Allah’a isyan ediyorsun… Dolayısıyla bu düşünceleri de fiyaskodan başka bir şey değildir.

FARKLILIKLAR ZENGİNLİKMİŞ
   Farklı dine mensup olmayı zenginlik sayan bir zihniyet bu… Allah muhafaza bu cümle insanı kafir eder. Çünkü Allahu Teala son olarak Hak bir din gönderdi ve sadece ondan razı oldu.

   “Kim İslam’dan başka bir din ararsa asla ondan kabul edilmez. O, ahirette de hüsrana uğrayanlardandır.” (Al-i İmran 85)

   Bu nasıl bir zihniyettir ki, gavurun gavurluğundan razı olup onu zenginlik olarak kabul ediyor. Hazreti Peygamber ise (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) ölüm döşeğinde olan bir Yahudi gence bile İslamı tebliğ ediyor. Nerede kaldı ki, onları olduğu konumda kabul etmek ve bunu bir farklılık görüp zenginlik saymak… 

   Bu çalışmalar üzerine tek söylenecek söz “Allahu Teala şerlerinden Ümmeti muhafaza eylesin”…

http://www.ihvanlar.net

Reklamlar

About ismailaga

Rahmetin Sanal Alemdeki tecellisi
Bu yazı REDDİYELER içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

8 Responses to KADİP gavur ailelerle ihanet buluşmaları için çalışıyor

 1. nur dedi ki:

  Allah(c.c.)sizlerden razı olsun.Sizler olmasaydınız ne olurdu bu ülkedeki mu’minlerin hali?

 2. Şamil dedi ki:

  Tebliği ve cihadı ortadan kaldırmak istiyorlar. Bize tebliğ yapmayın yaşayışınızdan etkilensinler diyorlar aksine misyonerler vazır vazır çalışıyorlar.

 3. ahmet dedi ki:

  dini anlatmayı , yanlış yapıyorlar…

 4. lokman dedi ki:

  Allah bunları Kahhar sıfatıyla kahretsın…. diyecek bişi bulamıyorum artık. ben bıktım usandım bunların bu faaliyetlerinden bunlar bu kadar tapkiye ragmen hala direniyorlar… birtane Allahın kulu da cıkıp demiyor ki “ya biz ne yapıyoruz?” işte Allah öyle gömzlerini kör kuılaklarınıda sagır etmıs ki kalpleri muhurlenmiş zelillerin…. Allah karun gibi bunlarında yerin dibine batırsın amin…

  • Vatandas dedi ki:

   Herkes kendine baksın. İğneyi başkasına çuvaldızı kendine batır.
   Hallacı Mansuru (KS) idam edenler onu dinden çıkmakla suçlamışlardı. Ne dediğini anlamamışlardı bile. Çünkü zahiren hükmediyorlardı. Bizde de durum farklı değil. Allah selamet versin. Size mi kaldı kahretmek. Müslümanım diyen birine Allah kahretsin denir mi. Bu mudur tarikat terbiyesi. Benim bildiğim dense dense Allah selamet versin denir.
   Unutmayın mizanda hesap var.

 5. Yusuf dedi ki:

  Allah sizden razi olsun! Rabbim celle celaluhu bunlari acil islah etsin-nasip degilse def etsin,def olup gitsinler,ehli sünnet´i bunlarin serlerinden muhafaza etsin.amin.

 6. tahsin dedi ki:

  BİYAP,KADİP,AKDİM,GEP,RESOP hepsi aynı batıl’ın soyu.müslümanları uyralım inşallah.

  • Hacibayram dedi ki:

   Aynen Kardes,hocalarimizin dedigi gibi Ehli Sunnet Televisyon ve Gazete kurmak sart,kisitli imkanlarda sesimizi tam duyuyamiyoruz bence.
   Nekadar uyanis varsa,veyahut son senelerde yanki olduysa,yinede “mass media”olmadan olmuyor gibi gozukuyor

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s